Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
CZ EN

Proč Heart?

Pevně věřím v to a ztotožňuji se s názorem všech moudrých mistrů, kteří tvrdí, že lidská byt je z podstaty bytost dobrá. Doopravdy je přirozenější a nenásilné konat dobro, než lhát či dokonce ubližovat. Proč tedy Srdce? Protože Srdce je říše citů, sídlo všech emocí a inspirace, která hraje obrovskou roli v životě člověka a jeho bytí.

Už jste určitě někdy slyšeli „je to srdečný člověk“ nebo „mám toho hodně na srdci“. To je moment, kdy si uvědomujeme, že všechno, co se týká našeho blahobytu nebo naopak jeho nedostatku, je neoddělitelně spojeno se srdcem a má tam svůj zdroj. Celý náš život je veden pocity a inspirací, při obojím hraje srdce převelikou roli. Když začneme poslouchat skrze naše pocity a zachytíme inspiraci, která přichází zevnitř nás samotných, tak můžeme blahodárně a efektivně ovládnout svůj život tím, že poslechneme naše srdce pokaždé, kdy je to třeba. V rozhodujících momentech pak můžeme vynechat komplikovaný proces rozmýšlení a nechat naše mysl odpočívat. Přes srdce totiž vždy víme, co je pro nás správné a potřeba.

„Když se skutečně odevzdáme našemu srdci, tak zcela odpadne nutnost komplikovaného duševního procesu rozhodování, díky srdci vždy víme, co je správné. Až ve chvíli, kdy ohrozíme naši vnitřní dobrotu, se musíme zamyslet nad volbami v životě.“ – Kamlesh D. Patel, celosvětový Hearfulness Master Trainer a duchovní vůdce.