Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení
CZ EN

Proč Happy?

Zcela otevřeně se řadím k mezi ty, co věří, že štěstí je přirozený stav člověka jako takového. A to i přesto, že mysl je často natolik „hlučná“, že může být těžké si to uvědomit. Naše výchova, naše životní prostředí a životní zážitky, která nás během života zastihly nebo zastihnou, na nás zanechávají svůj vliv a stopu, kterou nás odvádějí od našeho přirozeného šťastného stavu. 

Mnoho renomovaných vědecko-psychologických a sociologických studií poukazuje na fakt, že jakmile je dosaženo základní úrovně svobody člověka, dobrého zdravotního stavu a nezbytného finančního příjmu, přichází na řadu nemateriální faktory jako nejdůležitější indikátory lidského štěstí.

Pojem lidského štěstí není brán vážně jen mezi vědci a psychology, ale také vysoce postavenými ekonomy a politiky. Šťastný stav mysli člověka byl například v roce 2011 probírán během valného shromáždění OSN a to jako fundamentální cíl lidstva, který by byl prospěšný veškerým segmentům naší společnosti, včetně hospodářského.

V Happy Heart usilujeme o inspiraci našich „spoluhledačů“ štěstí při jejich hledání radosti a blahobytu tím, že s nimi sdílíme vědomosti o propojení vědeckých a duchovních věcí, které nás učiní šťastnými (některý z nich vás mohou dokonce překvapit).

Buď láska a světlo vždy s vámi.