Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme soubory cookies. Souhlasím Informace & Nastavení

Náš příběh

Příběh HAPPY HEART se začal odvíjet před 16 lety a je spojen s kouskem mého osobního příběhu. Tehdy jsem potřebovala ve svém životě něco změnit ze zdravotních i duchovních důvodů (více se dočtete na mém profilu). Meditace Heartfulness mě okouzlily svojí prostou přirozeností, jednoduchostí, a přitom prokázanou účinností. Nejsou s nimi spojeny žádné rituály, zákazy, příkazy a jejich efekt je okamžitý.

Pravidelné praktikování ulevilo nejen mně, ale i mému okolí. Najednou jsem se dokázala po nepříjemném zážitku rychleji uklidnit. Také jsem poznala svou vnitřní sílu, které jsem si před tím nebyla vědoma a vůbec ji nevyužívala. A konečně zdravotní výhody na sebe nenechaly dlouho čekat.

Všechno tohle mě přivedlo k myšlence šířit Heartfulness meditaci a její pozitiva dál. A tak jsme společně s týmem zkušených lektorů založili Happy Heart, jenž je pro nás skutečnou srdcovou záležitostí. Držíme se myšlenky, že v životě každého člověka hraje právě srdce obrovskou roli. V něm sídlí naše city i emoce. Rozhodnutí, která činíme ze srdce, jsou většinou tou správnou cestou.

A proč Happy? Patříme mezi ty, kteří pevně věří, že štěstí je přirozený stav člověka. I když přes věčný zmatek v našich myslích je právě tohle někdy těžké si uvědomit. Navíc v nás vliv výchovy, kultury, životního prostředí nebo stále měnících se životních příběhů zanechává výraznou stopu a od tohoto přirozeného stavu nás odvádí. 
Právě proto se v Happy Heart snažíme pomáhat a inspirovat všechny, kteří se rozhodli hledat a najít radost a pohodu. Naším cílem je sdílet s vámi praktické zkušenosti, znalosti a dostupné vědecké i duchovní poznatky. Zkrátka vám předávat vše, co nám dělá radost.

Ať je váš život plný světla a lásky.

Vaše Roya Ravanbakhsh a tým Happy Heart

 

Vycházíme z učení školy Heartfulness, které se zaměřuje na meditace na srdce. Více se můžete dozvědět zde http://en.heartfulness.org/about-heartfulness/.